Gruby news! I miejsce w głosowaniu publiczności na najlepszy motocykl imprezy nagradzamy kaskiem Moto-3 od Bell Helmets Polska! Wszystko dzięki naszemu partnerowi Dobre Sklepy Motocyklowe ?
Bell to jedna z najbardziej znanych producentów kasków i lider w dziedzinie innowacji ochrony głowy. Niedawno firma ogłosiła przywrócenie swojego pierwszego modelu, kultowego Moto-3. Bell postanowił utrzymać autentyczną, oryginalną stylizację klasycznego kasku Moto-3, ale przy użyciu nowoczesnych materiałów i zgodnie z nowymi normami bezpieczeństwa. Kaski Bell Moto-3 będziecie mogli zobaczyć, a nawet kupić na Kustom Konwent 2018 na stoisku Stodoła Sklep Motocyklowy

Bell Helmets powstał w 1954 roku w Stanach Zjednoczonych. Jego twórcą był Roy Ritcher, entuzjasta sportów ekstremalnych. Marka była pionierem w tworzeniu kasków do wyścigów samochodowych i motocyklowych. W 1968 roku Bell stworzył pierwszy na świecie kask typu full face, kultowy model Bell Star. Od tamtej pory Bell Helmets wciąż wyznacza trendy w produkcji maksymalnie bezpiecznych i stylowych kasków.

Zgłoszenia motocykli do konkursu możecie nadal składać na https://kustomkonwent.pl/…/formularz-zgloszeniowy-osoby-pry…/

Categories: News 2018 PL