Jesteś uśmiechniętą dziewczyną, której nie jest obcy styl Pin-Up girl? Interesujesz się modą lat 40. i 50. XX wieku? Chciałabyś połączyć dobrą zabawę z możliwością zgarnięcia fajnych nagród? 
Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie konkursu Retro Girl Kustom Konwent 2018. Impreza odbędzie się na terenie zabytkowej Zajezdni Dąbie we Wrocławiu w ramach wydarzenia Kustom Konwent 2018 Wrocław – 5th Anniversary.
Tym razem uczestniczki zabawy powalczą o wyjątkową nagrodę jaką jest holenderski rower Batavus Old Dutch ufundowany od naszego partnera RoweryStylowe.pl
Współorganizatorką oraz patronką honorową konkursu jest w tym roku Nina Holy – Polish pin up girl i entuzjastka Vintage Style

Konkurs składa się z dwóch niezależnych rywalizacji:

Pierwsza, odbędzie się w sobotę, 11 sierpnia w pierwszym dniu Kustom Konwent. Wziąć w nim udział może każda uczestniczka Konwentu, która zgłosi się do strefy Retro Girl we własnej stylizacji retro. Oceniane będą strój, stylizacja oraz prezentacja na scenie. Trzy pierwsze miejsca zostaną uhonorowane nagrodami rzeczowymi, w tym za pierwsze miejsce rower Batavus Old Dutch.

Drugi konkurs, internetowy, odbędzie się kilka dni po KK’18.
W pierwszy i drugi dzień Kustom Konwent, fotograf w strefie Retro Girl będzie robił mini sesje zdjęciowe chętnym uczestniczkom Konwentu. Jedynym warunkiem jest własna stylizacja retro i zgoda na upublicznienie zdjęć na fanpagu Kustom Konwent.
O zwycięstwie decydować będzie ilość polubień zebrana pod fotografią. Trzy pierwsze miejsca zostaną uhonorowane nagrodami rzeczowymi.

Zapraszamy do udziału! 🙂

Categories: News 2018 PL