Proponujemy alternatywę dla palaczy


Kim jesteśmy?

So Fly – dobrze znana marka głównie w Polsce. Prognozy wskazują duży rozrost firmy na arenie międzynarodowej. Słynąca ze swojej działalności online jak i offline.
 Indywidualne podejście, profesjonalizm i zaangażowanie. A przede wszystkim wiara w swoje czyny spowodowały olbrzymi rozwój.  Z waszą pomocą tworzymy wspaniały kanał na youtube, jednocześnie prowadząc vapeshopy, by umilić Wam i Nam życie. 

 Dla kogo jesteśmy?

Jesteśmy dla osób, które łączy wspólna pasja.

Dlaczego to robimy? 

Bo to nasza pasja!  

Co mówią o nas? 

Moja pierwsza wizyta w punkcie w Świdnicy (tam był pierwszy oddział). Przychodzę. Armin i Adrian za ladą… Witam się, ku mojemu zaskoczeniu Armin rzuca pierwszy żarcik, następnie Adrian opowiada śmieszna historię, która przydarzyła mu się w ówczesne wakacje. Wymieniliśmy się poglądami na rozmaite tematy w świetnej atmosferze, chwile spędzone w sklepie minęły w oka mgnieniu. Po raz pierwszy spotkałem się z takim podejściem do klienta. Po udanych zakupach wiedziałem, że z pewnością jeszcze odwiedzę ten zwariowany duet! – Daniel Dziś? Kilka oddziałów na Dolnym Śląsku. Jeden z największych kanałów dotyczący e-palenia w Polsce. Ogromna społeczność, która tworzy So Fly to nie tylko MY. 
So Fly miejscem spotkań.
Miejscem w którym znajdziesz coś dla siebie. Atmosfera i fachowa obsługa na najwyższym poziomie.