AnaGanda to jednoosobowa poznańska marka tworzona przeze mnie – Annę Majchrzak. Pracownia powstała całkiem niedawno, bo pod koniec 2018 roku, choć szyję już od kilku lat, ale dopiero teraz postanowiłam zająć się szyciem całkiem życiowo i na poważnie 🙂 

AnaGanda to pasja do podróży, rzeczy funkcjonalnych i estetycznych. Pomysł, nazwa i wszelkie początkowe zalążki przedsięwzięcia zrodziły się podczas mojej rocznej rowerowej podróży do Japonii i Korei Południowej (podrozozbior.pl). Podczas takich wyjazdów smak wolności budzi kreatywność i ambicje, tak co najmniej było w moim przypadku.

Zaczęło się od nerek, poprzez różne ich rozmiary, plecaki, do torebek i woreczków na psie smakołyki. Kto wie dokąd prowadzi droga AnaGanda…

Wszystkie produkty szyję osobiście i dokładam wszelkich starań i z całego serca dbam o to, by były to rzeczy, które Was nie zawiodą. 

Poza produktami, które znajdziecie na stronie szyję też projekty na zamówienie. Zawsze możecie pytać o dostępność innych wzorów lub możliwości uszycia Waszych pomysłów. Zapraszam!

  • anna@anaganda.pl
  • tel: 602582090