RADO motorworks …where the passion begins

Historia naszej firmy to z początku tylko wysokiej jakości serwis i naprawa motocykli ( także z możliwością budowy od podstaw).
Motocykle od zawsze były naszą największą pasją, którą chcieliśmy się podzielić z innymi. Tak właśnie narodził się pomysł na niesamowitą kolekcję ubrań RADO motorworks, dzięki której każdy może poczuć się wolny i niezależny, zarówno w pracy, na spacerze czy podczas treningu na siłowni.

I tak jak budując motocykl starannie dobieramy części, tak do każdego modelu ubrania dokładnie wybraliśmy najwyżej jakości materiały i nietypowe dodatki. Pomysły na projekty były nasze. Tworząc kolekcję cały czas pamiętaliśmy o jednym, że odzież jest nie tylko po to aby dobrze w niej wyglądać, ale także aby dobrze się w niej czuć. Cała kolekcja została w całości przygotowana i wyprodukowana w Polsce.

Naszą misja jest dzielenie się emocjami towarzyszącymi tej pasji, ale nie tylko z motocyklistami. Dzięki RADO motorworks każdy może teraz spróbować tych emocji, poczuć się komfortowo i wyróżnić się.

Radek i Magda

Categories: Wystawca 2018