Na powierzchni 170 mkw posiadamy w stałej ekspozycji ok. 12 modeli ze wszystkich rodzin tj: Street®, Sportster®, Dyna®, Softail®, Touring®, jak również rewolucyjne modele z rodziny V-Rod®.

W naszej ofercie mamy ogromna kolekcje akcesoriów do wszystkich typów motocykli oraz bogatą ofertę odzieży. Dla zdecydowanych na zakup czekają motocykle testowe, które mają pomóc w precyzyjnym doborze modelu i wyposażenia. Zapewniamy miła i fachową obsługę oraz odjazdową atmosferę wynikająca z magii obcowania z tymi legendarnymi maszynami. Appaloosa za swą siedzibę obrała stylowy, (utrzymany w prawdziwie „Harleyowskim” klimacie) obiekt położony w zacisznej, południowej części miasta przy ulicy Partynickiej 8 (przy trasie wylotowej z południa Wrocławia w kierunku Bielan).

Wystarczy zaledwie kilka minut by wyjechać na autostradę i… I okazuje się, że nie bez znaczenia jest nasze położenie na mapie Polski. Wystarczą niecałe dwie godziny jazdy uroczymi zakątkami południowej Polski, by znaleźć się na styku trzech granic. Świadomość, że w pobliżu ma swą siedzibę Appaloosa daje większą pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa.

Wyjeżdżając w daleką podróż warto wypić kawę i postawić motocykl do przeglądu, a w drodze powrotnej przekonać się jak obaj znieśliście tę podróż i… podzielić swoimi wrażeniami. Tu spotkasz ludzi, którym nie trzeba nic tłumaczyć, ludzi czujących podobnie do Ciebie.

http://www.appaloosa.pl/

Categories: Wystawca 2018