Agencja Loud Production zaprasza na dziesiątą edycję festiwalu Kustom Konwent a w ramach imprezy na wyjątkowe koncerty, które klimatem przeniosą nas w świat rock and roll’a.

Blueberry Hill to spotkanie rockerskiego buntu i słodkich ballad. Wybuchowa mieszanka retro brzmienia i współczesnej energii. Klimat Ameryki lat pięćdziesiątych (rock and roll, blues, swing, country) rozkręcony na 11! Rockabilly revival tu i teraz.

Monkey and The Baboons wiosną 2014 roku wydali swoją pierwszą EP-kę Leather Jacket Rock’n’Roll. Po wzięciu udziału w największych i najbardziej prestiżowych imprezach rock’n’rollowych za granicą, stali się najbardziej rozpoznawalnymi polskim zespołem na rock’n’rollowej mapie Europy. Latem 2016 roku wydali swój pierwszy długogrający album Leavin’ A Life In The Jungle. Małpi biznes nigdy się nie kończy. 

Motorbrothers to polski zespół grający heavy metal, który potrafi rozbujać publiczność.Towarzyszy im niesamowita energia, która jest nie do podrobienia.W skład zespołu Motorbrothers wchodzi pięciu artystów. Są to: Michał Suja Sułkowski – wokalista oraz osoba odpowiedzialna za grę na harmonijce, Michał Bereźnicki – gra w zespole na perkusji, Bolesław Breźnicki – gra na gitarze, a także Roman Bereźnicki oraz Sławek Nykiel, którzy grają na bassie.

The Rocket Dogz to czeski zespół psychobilly, założony w listopadzie 2007 roku w Pradze. Ogromna dawka pozytywnej energii na scenie! Mają za sobą koncerty w Czechach, Niemczech oraz Hiszpanii, tym razem zapraszają do Wrocławia.

The Harpagans -Zespół powstał wiosną 2012 roku, biorąc sobie za cel niesienie rock and rolla w świat. Inspiruje się szeroko rozumianą kulturą amerykańską oraz brzmieniami lat 50 i 60. W ich muzyce można usłyszeć wpływy takich gatunków jak rockabilly, surf, big beat, country oraz swing. Teksty zespołu w sposób prześmiewczy, czasem ironiczny opisują otaczającą rzeczywistość i relacje międzyludzkie. Skład przez lata ewoluował i dzisiaj składa się z zestawu: gitara i wokal, perkusja, kontrabas i

saksofon- ten ostatni pojawiał się już na koncertach i nagraniach Harpagans ale dopiero od drugiej połowy 2019 zagościł w składzie zespołu na stałe.

Tak prezentuje się harmonogram koncertów na Kustom Konwent 2023 🔥

16:00 Blueberry Hills

17:30 Monkey and Baboons

19:00 MotorBrothers

20:30 Rocket Dogz

22:00 Harpagans Afterparty

Bilety do nabycia na stonie Going.app oraz w dniu imprezy 

 🎫https://goingapp.pl/wydarzenie/kustom-konwent-2023-wroclaw-10th-anniversary/sierpien-2023

Do zobaczenia!

📌 5-6 Sierpnia, Browar Mieszczański, ul.Hubska 44- Wrocław 

Categories: News 2023 PL