Japońskie dziedzictwo & pionierskie umysły

Jako grupa globalna dążymy do dostarczania najbardziej zaawansowanego technicznie sprzętu natryskowego na rynku. Projektując nasze produkty myślimy o osobach wysoce profesjonalnych i kreatywnych, które mają pasję do lakierowania i poszukują najlepszych wyników. Mając to na uwadze, zawsze staramy się sięgać po najwyższe standardy wyrafinowania, kreatywności i technicznej realizacji.

Nasza gama produktów obejmuje kilka linii pistoletów natryskowych, pomp i akcesoriów lakierniczych, projektowanych ad hoc dla różnych zastosowań lakierniczych oraz w celu zadowolenia klienta w jego poszukiwaniach optymalnego rozwiązania.

Renowacja motoryzacyjna, wraz z sektorem przemysłowym i drzewnym, to tylko kilka dziedzin, w których doświadczenie Anest Iwata znalazło uznanie wśród użytkowników, nie tylko za doskonałość naszych narzędzi, ale także za fachową obsługę naszych klientów.

Wysiłki firmy Anest Iwata w zapewnianiu najlepszych wyników w zakresie wydajności są również pomyślane w celu optymalizacji zasobów i materiałów w aspekcie przyjazności dla środowiska.

Categories: Wystawcy 2021