Od początku istnienia Loveink naszą misją jest szerzenie dobrych praktyk związanych z tatuażem. Pragniemy aby każdy posiadacz tatuażu wiedział jak dbać i pielęgnować swoje dziary.

Loveink oferuje stale poszerzającą się gamę kosmetyków do pielęgnacji zarówno świeżego, jak i zagojonego tatuażu. Nasze masła rozkochują w sobie każdego swoim zapachem, jakością i doborem surowców. Wszystkie kosmetyki posiadają w 100% naturalny i wegański skład. Starannie dobieramy i sprawdzamy dostawców, aby produkty, które Wam oferujemy były jak najbardziej bezpieczne i przyjazne dla Waszych tatuaży. W składach kosmetyków Loveink nie znajdziecie parabenów, konserwantów ani substancji ropopochodnych.

Każdy kosmetyk zanim trafi do sprzedaży jest testowany przez nas osobiście. Nie dopuszczamy żadnych kompromisów, dlatego sprawdzamy wszystkie produkty w różnych warunkach, abyście zawsze mogli się nimi cieszyć.

Jesteśmy również oficjalnym partnerem Akademii Tatuażu oraz Tattoo Days, wraz z którymi organizujemy profesjonalne konferencje dla tatuatorów chcących stale rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Naszym wspólnym celem jest, aby polska branża tatuatorska stała na wysokim poziomie, by odczarować panujące stereotypy 😉