REGULAMIN CAMPINGU

 

 • 1
 1. Camping zlokalizowany jest na terenie obiektu Intacus Park przy ul. Wróblewskiego 9 we Wrocławiu.
 2. Doba na campingu rozpoczyna się o godz. 17.00 i trwa do godz. 15.00 dnia następnego.
 3. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 6.00 następnego dnia.

 

 • 2.
 1. Na campingu mogą przebywać tylko osoby posiadające odpowiednio oznaczoną opaskę na rękę.
 2. Parkowanie motocykli na terenie campingu jest bezpłatne dla osób posiadających wykupiony nocleg, odbywać się będzie tylko w wyznaczonej strefie do parkowania – tzw. “Park maszyn”.
 3. Wyjazd pojazdem z campingu możliwy będzie tylko po okazaniu dowodu rejestracyjnego pojazdu.
 4. Na teren campingu nie ma możliwości wjazdu samochodami osobowymi. Jest możliwość pozostawienia samochodu osobowego na strzeżonym parkingu przy polu namiotowym. Parkowanie samochodów osobowych na terenie Intakus Park jest odpłatne wg. cennika: http://www.parkingprzyzoo.pl/cennik_parkingu.html

 

 • 3
 1. Camping zapewnia możliwość bezpłatnego korzystania z urządzeń sanitarnych tj. kabin przenośnych WC oraz umywalek wolno stojących.
 2. Na terenie campingu znajdują się odpłatne prysznice.

 

 • 4
 1. Użytkownik campingu ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych campingu powstałe z jego winy.
 2. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest rozpalanie ognisk na terenie obiektu

 

 • 5
 1. Camping zapewnia wykwalifikowanych pracowników ochrony oraz służb informacyjnych.
 2. Organizator Campingu posiada polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.
 3. Camping nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez osoby korzystające z jego usług.
 4. Camping nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w przyczepach campingowych, caravaningowych i namiotach.

 

 • 6
 1. Na terenie campingu mogą przebywać zwierzęta domowe, przy czym opiekun powinien posiadać aktualne świadectwo szczepień ochronnych, a w przypadku psów – kaganiec i smycz.  

Support

Intertark
Kategorie: Bez kategorii