Bell istnieje po to, aby inspirować ludzi do jazdy i wspierać największych wymiataczy w przekraczaniu kolejnych granic. Nie tworzymy kasków: tworzymy możliwości. Interesują nas trzy rzeczy: wyścigi samochodowe, motocykle i kultura rowerowa.

Wszystkie nasze kaski są zaprojektowane tak, by spełniać określone zadania. Podobnie jak w myśliwcu czy bolidzie F1 nie ma tu miejsca na przypadek. Każde rozwiązanie, materiał, element zastosowany w kasku Bell ma swoje udowodnione naukowe uzasadnienie.
W naszych kaskach stawiamy na bezpieczeństwo. Dlatego stosujemy w nich najbardziej zaawansowane technologie, m.in. opatentowane systemy MIPS i FLEX, Panovision Raceview, FlexImpact Liner, TeXtreme® Carbon Shell, Virus Cool Jade Power czy dopasowanie ProFit.

Za wygląd naszych kasków odpowiadają najwięksi światowi artyści: Roland Sands, Chris Wood, Tagger “Tag” Gasparian, Paul Frank, Taylor Reeve, Skratch i Jimbo Phillips. I choć jesteśmy niezwykle dumni ze stylu, którym wyznaczamy trendy, wciąż mamy z tyłu głowy, że design jest na drugim miejscu. Na pierwszym jest bezpieczeństwo. W końcu tworzymy kaski, aby w nich jeździć, a nie, aby je stawiać na półce.

Kolekcję BELL HELMETS będziecie mogli przymierzyć oraz zakupić na stoisku SM Stodoła, oficjalnego dealera marki BELL.

Categories: Wystawca 2018