2006 był rokiem, w którym zadrżała ziemia w Szkocji. W Edynburgu, w kroplach tuszu i błysku igieł, narodziło się Studio Tatuażu i Piercingu Rock’n’Roll. I było wiadomo, że scena tatuażu w Szkocji już nigdy nie będzie taka sama!
Początki, jak to zwykle bywa, nie były łatwe – jako ”nowi chłopcy na dzielnicy”, ekipa z Rock’n’Roll musiała ciężko pracować, aby zaznaczyć swoją obecność na tatuatorskiej mapie Wielkiej Brytanii. Ale dzięki artystycznej doskonałości, profesjonalnemu podejściu, przyjaznej atmosferze, wzorom robionym na zamówienie i najwyższemu z możliwych poziomowi higieny zyskaliśmy wielu nowych przyjaciół i całą rzeszę klientów. Klientów, którym nigdy dość tatuaży z R’n’R!
Dzięki informacjom przekazywanym sobie przez klientów, reklamie w mediach, profilom na myspace i facebook’u, coraz więcej ludzi dowiadywało się o Studiu Tatuażu i Piercingu Rock’n’Roll – i im więcej wiedzieli, tym bardziej im się to wszystko podobało! Nie tylko mogli zrobić sobie tatuaże i piercing najwyższej jakości, ale mogli również zakryć swoje stare, nędzne tatuaże całkiem nowymi i bardziej efektownymi. Mając za pasem wieloletnie doświadczenie artyści z R’n’R są jednymi z najlepszych w Wielkiej Brytanii jeśli chodzi o cover-upy. Więc nie ma co płakać nad rozlanym…tuszem. Ekipa z Rock’n’Roll może Ci pomóc na nowo zakochać się w Twoich tatuażach!

Aby poradzić sobie z nieoczekiwanie wysokim popytem na tatuaże z R’n’R, w celu rozluźnienia ruchu i umożliwienia ludziom z zachodniego wybrzeża zrobienia sobie tatuaży najwyższej jakości, w dniu 28 listopada 2009 roku zostało otwarte Studio Tatuażu Rock’n’Roll w Glasgow. Następnie, aby ludzie z północy nie czuli się osamotnieni, w roku 2012, a dokładnie 11 lutego tego właśnie roku, powstał kolejny oddział studia, tym razem w Dundee. Obecnie wszystkie trzy oddziały pracują pełną parą ciesząc entuzjastów tatuażu i piercingu z całej Szkocji.
Od grudnia nasza marka zyskala miedzynarodowy status po otwarciu salonu w Katowicach.

Każdy z naszych artystow ma ma swój ulubiony styl i obszar z dziedziny tatuażu, w którym jest ekspertem. Na dokładkę, od czasu do czasu zjawiają się u nas na ‘gościnnych występach’ nagradzani artyści najwyższej klasy. Kazdy wzor przygotowywany przez nas jest robiony pod klienta, nie kopiujemy wzorow innych artystow.

Ale nasza ekipa nie siedzi przez cały czas w Szkocji. Wierząc w to, że żadna konwencja nie jest ani za duża ani za mała, brygada R’n’R pakuje swoje tusze, papierowe ręczniki, mydełka w płynie, nożyki do golenia, sterylizator i w hałasie pracujących z pełną mocą maszynek wyrusza na podbój świata. A ponieważ są Najlepszymi Artystami Specjalistami i Tatuatorami (w skrócie BEASTs od angielskiego Best Ever Artistic Specialists & Tattooists), to z boju zazwyczaj wychodzą zwycięsko! Najlepszy Tatuaż Dnia, Najlepszy Tatuaż na Konwencji, Najlepszy Artysta Międzynarodowy i Najlepszy Tatuaż w kategorii American Old School to tylko niektóre ze zdobytych nagród. Wszystkie one zostały przyznane artystom z Rock’n’Roll podczas Liverpool Tattoo Convention, Tattoo Jam (Doncaster), North Lakes Tattoo Show (Carlisle), Peterlee Tattoo Arts Festival, Tattoo Freeze (Telford) oraz International Brussels Tattoo Convention w Belgii.

Tatuaże nie są jedyną fantastyczną rzeczą oferowaną przez Studio Tatuażu i Piercingu Rock’n’Roll. Tak, wskazówka jest w nazwie. Nasi profesjonalni i wyszkoleni piercerzy, upewnią się, że nowe dziurki, które zafundujecie sobie w Waszych ciałach będą wyglądały ślicznie! A nawet można by rzec – seksownie! I nieważne, w którym miejscu na ciele chcecie, aby pojawiła się nowa dziurka – każde wyzwanie zostanie podjęte! Oferujemy piercing standardowy, intymny oraz microdemal. A fakt, że współpracujemy z Wildcat Collection, jednym z największych i najbardziej poważanych producentów sprzętu do piercing oraz biżuterii, powinien dać Wam pewność, że igły, których używamy i biżuteria, którą otrzymujecie są zawsze najwyższej jakości.

Tak wiec czas płynie, rodzina Rock’n’Roll się rozrasta i coraz więcej ludzi chodzi upiększonych przez naszych artystów. A ponieważ ekipa z R’n’R nigdy się nie poddaje, to nie ustaniemy w naszych wysiłkach, dopóki nie zdobędziemy tytułu ‘Najlepsi z Najlepszych’! A potem … Potem dalej będziemy robić to, co robimy najlepiej – sprawiać radość naszym klientom zapewniając im fantastyczne tatuaże i odjazdowy piercing.

Categories: Wystawca 2017