ART

elBalenko Pinstriping Gozdi Kropka Lepian Custom Painting Michał Trąbski Pinstriping Mnich Original Mura Art Stef's Kustom Art

TATTOO & PIERCING

Cleanfun Omerta Tattoo ROCK'N'ROLL TATTOO AND PIERCING
ROCK'N'ROLL TATTOO AND PIERCING - WYSTAWCA W STREFIE TATTOO KK 2017

03.07.2017


2006 był rokiem, w którym zadrżała ziemia w Szkocji. W Edynburgu, w kroplach tuszu i błysku igieł, narodziło się Studio Tatuażu i Piercingu Rock’n’Roll. I było wiadomo, że scena tatuażu w Szkocji już nigdy nie będzie taka sama!
Początki, jak to zwykle bywa, nie były łatwe – jako ”nowi chłopcy na dzielnicy”, ekipa z Rock’n’Roll musiała ciężko pracować, aby zaznaczyć swoją obecność na tatuatorskiej mapie Wielkiej Brytanii. Ale dzięki artystycznej doskonałości, profesjonalnemu podejściu, przyjaznej atmosferze, wzorom robionym na zamówienie i najwyższemu z możliwych poziomowi higieny zyskaliśmy wielu nowych przyjaciół i całą rzeszę klientów. Klientów, którym nigdy dość tatuaży z R’n’R!
Dzięki informacjom przekazywanym sobie przez klientów, reklamie w mediach, profilom na myspace i facebook’u, coraz więcej ludzi dowiadywało się o Studiu Tatuażu i Piercingu Rock’n’Roll – i im więcej wiedzieli, tym bardziej im się to wszystko podobało! Nie tylko mogli zrobić sobie tatuaże i piercing najwyższej jakości, ale mogli również zakryć swoje stare, nędzne tatuaże całkiem nowymi i bardziej efektownymi. Mając za pasem wieloletnie doświadczenie artyści z R’n’R są jednymi z najlepszych w Wielkiej Brytanii jeśli chodzi o cover-upy. Więc nie ma co płakać nad rozlanym...tuszem. Ekipa z Rock’n’Roll może Ci pomóc na nowo zakochać się w Twoich tatuażach!

Aby poradzić sobie z nieoczekiwanie wysokim popytem na tatuaże z R’n’R, w celu rozluźnienia ruchu i umożliwienia ludziom z zachodniego wybrzeża zrobienia sobie tatuaży najwyższej jakości, w dniu 28 listopada 2009 roku zostało otwarte Studio Tatuażu Rock’n’Roll w Glasgow. Następnie, aby ludzie z północy nie czuli się osamotnieni, w roku 2012, a dokładnie 11 lutego tego właśnie roku, powstał kolejny oddział studia, tym razem w Dundee. Obecnie wszystkie trzy oddziały pracują pełną parą ciesząc entuzjastów tatuażu i piercingu z całej Szkocji.
Od grudnia nasza marka zyskala miedzynarodowy status po otwarciu salonu w Katowicach.

Każdy z naszych artystow ma ma swój ulubiony styl i obszar z dziedziny tatuażu, w którym jest ekspertem. Na dokładkę, od czasu do czasu zjawiają się u nas na ‘gościnnych występach’ nagradzani artyści najwyższej klasy. Kazdy wzor przygotowywany przez nas jest robiony pod klienta, nie kopiujemy wzorow innych artystow.

Ale nasza ekipa nie siedzi przez cały czas w Szkocji. Wierząc w to, że żadna konwencja nie jest ani za duża ani za mała, brygada R’n’R pakuje swoje tusze, papierowe ręczniki, mydełka w płynie, nożyki do golenia, sterylizator i w hałasie pracujących z pełną mocą maszynek wyrusza na podbój świata. A ponieważ są Najlepszymi Artystami Specjalistami i Tatuatorami (w skrócie BEASTs od angielskiego Best Ever Artistic Specialists & Tattooists), to z boju zazwyczaj wychodzą zwycięsko! Najlepszy Tatuaż Dnia, Najlepszy Tatuaż na Konwencji, Najlepszy Artysta Międzynarodowy i Najlepszy Tatuaż w kategorii American Old School to tylko niektóre ze zdobytych nagród. Wszystkie one zostały przyznane artystom z Rock’n’Roll podczas Liverpool Tattoo Convention, Tattoo Jam (Doncaster), North Lakes Tattoo Show (Carlisle), Peterlee Tattoo Arts Festival, Tattoo Freeze (Telford) oraz International Brussels Tattoo Convention w Belgii.

Tatuaże nie są jedyną fantastyczną rzeczą oferowaną przez Studio Tatuażu i Piercingu Rock’n’Roll. Tak, wskazówka jest w nazwie. Nasi profesjonalni i wyszkoleni piercerzy, upewnią się, że nowe dziurki, które zafundujecie sobie w Waszych ciałach będą wyglądały ślicznie! A nawet można by rzec - seksownie! I nieważne, w którym miejscu na ciele chcecie, aby pojawiła się nowa dziurka – każde wyzwanie zostanie podjęte! Oferujemy piercing standardowy, intymny oraz microdemal. A fakt, że współpracujemy z Wildcat Collection, jednym z największych i najbardziej poważanych producentów sprzętu do piercing oraz biżuterii, powinien dać Wam pewność, że igły, których używamy i biżuteria, którą otrzymujecie są zawsze najwyższej jakości.

Tak wiec czas płynie, rodzina Rock’n’Roll się rozrasta i coraz więcej ludzi chodzi upiększonych przez naszych artystów. A ponieważ ekipa z R’n’R nigdy się nie poddaje, to nie ustaniemy w naszych wysiłkach, dopóki nie zdobędziemy tytułu ‘Najlepsi z Najlepszych’! A potem ... Potem dalej będziemy robić to, co robimy najlepiej – sprawiać radość naszym klientom zapewniając im fantastyczne tatuaże i odjazdowy piercing.


Warning: Division by zero in /home/gekonakc/public_html/wkk/stunt.php on line 103
PRACOWNIA MOTOCYKLOWA
TENTACLE AIRBRUSH
ARDA
GRIOTH WATCHES
UGLY MOTORS
TRIKE & BIKE CUSTOM
MILADELIC
CLEANTECH COMPANY
WINNICKI OLDTIMER GARAŻ
TRACKERART
RETRO MOTO KADR
MONSTROSITY KUSTOM ART
SWEAR A LOT
TOOMMY DESIGN
JEWELRY DESIGN STUDIO
CYRULICY
JANUS VINYL RECORDS
PAWLIK ART STUDIO
CUSTOM FACTORY
CORONER CUSTOM CYCLES
HOT BALL CLOTHING
REV'IT
MOTOCUSTOM
TATTOO NO TATTOO MOTO
LUCKY
HOT ROD FOR SON
UNIKAT 1/1 MOTORWORKS & STUDIO
RIDE TO BE
GULF POLSKA
MAKITA POLSKA
RETRO SKLEP
TAKE ART
S. M. STODOŁA
CLEANFUN
VENTUS GARAGE
OMERTA TATTOO
CHOŁODY CUSTOM
WENA CUSTOMS
STEF'S KUSTOM ART
GOZDI
KAHAKI BIKES
ROLLIN' FUCKERS
PAN DRWAL
LEPIAN CUSTOM PAINTING
DEWILS-GARAGE
TJ CUSTOMS
ELBALENKO PINSTRIPING
PETIT PATI BARBER SHOP
MURA ART
THE RAW LAMP
CHOPPERS DIVISION
RASOWENAKLEJKI.PL
KROPKA DESIGN
BLACK CHERRY
MICHAŁ TRĄBSKI PINSTRIPING
MNICH ORIGINAL